Menü Kapat

Yönetim Kurulu Başkanı

Merhaba,

         Bir ülkedeki eğitim kurumlarının kalitesi ve çocuklarımıza verilen eğitimin niteliği, o ülkenin gelişmişlik düzeyini belirleyen en önemli ölçütlerden biridir. Biz de bu anlayışla ülkemize ve evlatlarımıza faydalı olmak amacıyla kurulduk. Ülkemizi güzel günlere taşıma sorumluluğuyla başarı ve gururu; "İşini sevenler başarılı olur." anlayışına sahip olan, başarının bir ekip işi olduğunu çok iyi bilen öğretmen arkadaşlarımla birlikte yaşıyorum.

    Büyük Nesil Koleji olarak en büyük hedefimiz kültürel mirasımıza sahip çıkan, vatanını seven, akılcı, üretken, araştıran, sorgulayan, sosyal hayata uyum sağlayan, mutlu ve başarılı bireyler yetiştirmektir.

         Okul öncesinden ortaokula kadar eğitim vermenin gururu ile hedeflerimizi gün geçtikçe daha da büyüterek öğrencilerimize Büyük Nesil’li olmanın farkını yaşatacağız. Biz öğrencileri, velileri, mezunları, öğretmenleri ve yöneticileri ile birbirine bağlı, her geçen gün daha da büyüyen güçlü bir kurum olacağız. Büyük Nesil’li olmaktan gurur duyan, bize güvenen nice öğrenci ve velililerimizle başarılara imza atacağız.

NECATİ ALAN
Yönetim Kurulu Başkanı